ریبرند-تن-تاک-1-آژانس-خلاقیت-و-برندسازی-برش

کار 3

image

شرح پروژه

پروژه تن تاک در دو فاز اصلی ریبرند خود را آغاز کرد. فاز اول : پوست اندازی برند و نزدیک شدن به مفاهیم جوان پسندانه و فاز دوم : به تصویر کشیدن مفاهیم بدست آمده در فاز اول.
فرم اصلی کار برگرفته از دو ساختار طراحی خطی و مدرن تعریف شد که نماد اصلی یوز پلنگ باز طراحی گشت و با توجه به مسیر حرکت برند، شعار تبلیغاتی “سریعتر از آینده” انتخاب گردید.

مشتری:

تن تاک

پروژه:

ریبرندینگ و پیمایش برند
ادامه مطلب
عطاویچ-1-آژانس-خلاقیت-و-برندسازی-برش

کار 2

image

شرح پروژه

رستوران های زنجیره عطاویچ یکی از فرانچایز های قدرتمند کشور است که با تلاش گسترده گروهی از متخصصین در کنار دیدگاه صاحب برند به نقطه Top of Mind از ساختار برند در دیگاه مشتری رسیده است.
تلفیقی از بستر تکنولوژی، دانش، خلاقیت و گروه متخصص مسیر را برای رسیدن اهداف تجاری رستوران های زنجیره ای عطاویچ فراهم کرد که ما نیز از آن سهم کوچکی داشتیم.

مشتری:

رستوران های زنجیره ای عطاویچ

پروژه:

مدیریت تبلیغات و بازاریابی دیجیتال
ادامه مطلب
سورین-پخش-رایانه-1-آژانس-خلاقیت-و-برندسازی-برش

کار 1

image

شرح پروژه

شرکت سورین پخش یارانه بعنوان وارد کننده و توزیع کنند موبایل، لپ تاپ و ابزارهای دیجیتال سالیان سال به صورت سنتی و بازاریابی میدانی عمل کرده بود. در آن مقطع زمانی نیاز دیده شده برای رشد بیشتر و تجارت بین الملل لازم است به صورت مدرن و مکانیزه عمل کند.
بر اساس خواسته مدیران مجموعه و اهداف تایین شده، فرآیند برند سازی و ایجاد بستر تبلیغاتی هوشمند توسط تیم آژانس خلاقیت و برندسازی برش آغاز گردید.

مشتری:

سورین پخش یارانه

پروژه:

برندسازی و مدیریت تبلیغات
ادامه مطلب
کلینیک-شن-ها-ی-نقره-ای-1-آژانس-خلاقیت-و-برندسازی-برش

کار 6

image

شرح پروژه

کلینیک شن های نقره ای، مجموعه ای شناخته شده در شمال تهران است که در راستای توسعه کسب و کار و ایجاد ارتباط قوی با مشتری از ما دعوت به همکاری کرد. اهداف اصلی پروژه بهبود مدیریت ارتباط با مشتری، جذب مشتری بیشتر و توسعه کسب و کار بود.
با توجه به نیازهای پروژه آژانس خلاقیت و برندسازی برش در سه فاز شامل : مدیریت و بازنگری برند، سیستم مکانیزه پرسنل و بازاریابی هدفمند همکاری خود را با کلینیک شن های نقره ای آغاز کرد.

مشتری:

کلینیک شت های نقره ای

پروژه:

مدیریت پرسنل، بازاریابی، تبلیغات و توسعه
ادامه مطلب

کار 5

image

شرح پروژه

برند ویتاژن، برندی است در حوزه آزمایشگاه و علوم ژنتیک واقع در کشور ترکیه که در راستای تصویرسازی برند و مشاوره کسب و کار با آژانس خلاقیت و برندسازی برش همکاری خود را آغاز کرد.
همکاری برند ویتاژن با آژانس خلاقیت و برندسازی برش منجر به تصویر سازی هویت بصری برند، تولید محتوا، برنامه بازاریابی و مشاوره در کسب و کار بوده است.

مشتری:

ویتاژن

پروژه:

مشاوره برند و خلق هویت بصری
ادامه مطلب
ژکوند-1-آژانس-خلاقیت-و-برندسازی-برش

کار 4

image

شرح پروژه

با توجه به اینکه آژانس خلاقیت و برندسازی برش در خارج از کشور هم فعالیت دارد. برند لوازم آرایشی ژکوند که یک برند آلمانی است بعد از جلسات متعدد هویت سازی برند، مشاوره و استزاتژی فروش خود را به ما سپرد.
بعد از بررسی ها و آنالیزهای استنباطی و استنتاجی بازار هدف اروپا و مخاطب اصلی آن که زنان می بودند. تصویر سازی برند، محتوا، نقاط تماس با مشتری و استراتژی فروش تعریف گردید.

مشتری:

لوازم آرایشی و بهداشتی ژکوند

پروژه:

برندسازی و استراتژی فروش
ادامه مطلب
تیکت جدید