آنچه ما برای شما انجام می دهیم

آژانس خلاقیت و برندسازی برش کلیه خدمات مرتبط با رشد تجارت شما، شامل برندسازی، تبلیغات، بازاریابی، طراحی گرافیکی، تولید محتوا، وب سایت، شبکه های اجتماعی، توسعه کسب و کار، مشاوره و اجرا را برای شما عزیزان انجام می دهد.
image

خدمات ما

برندسازی
تببین استراژی و ایجاد ابزارهای خلق برند شامل : هویت بصری، DNA برند، نقاط تماس برند، تبیین شخصیت و ذات برند، مدیریت و اجرای اهداف تعریف شده برای ایجاد جایگاه درست برند از دید مشتری.
تبلیغات
طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی منطبق با بودجه مجموعه که قابل اندازه گیری بوده و نرخ بازگشت سرمایه آن مشخص باشد.
بازاریابی
ارائه برنامه بازاریابی و اجرای درست آن در راستای ایجاد سیستم جذب مشتری متداوم و رسیدن به اهداف اقتصادی تعیین شده.
طراحی گرافیکی
طراحی و چاپ اقلام تجاری همچون لوگو، ست اداری، پوستر، کاتالوگ، بنر و ... با حفظ ساختار برند و دانش تخصصی تصویرسازی تجاری.
تولید محتوا
تولید محتوای حرفه ای برای شبکه اجتماعی، وب سایت، ابزارهای تبلیغاتی با استفاده از ابزارهای روز دنیا همچون: موشن گرافیک، جلوه های ویژه بصری و 3 بعدی، استاپ موشن، عکاسی صنعتی، تیزرسازی، ویدیو کلیپ، سینماگراف و ...
وب سایت
طراحی وب سایت حرفه ای فروشگاهی و برندینگ منطبق با متد روز دنیا و ساختار برند با قابلیت رشد و رتبه گیری موتور جستجو ها همچون گوگل در راستای جذب مشتری بیشتر.
شبکه های اجتماعی
مدیریت و ادمینی حرفه ای شبکه های اجتماعی با ارائه گزارش های ماهانه در راستای پیشرفت صفحه مربوطه.
توسعه کسب و کار
آنالیز و بررسی کسب و کار و ارائه پروپوزال و بیزینس پلن قابل دفاع و مدیریت اجرای آن به متظور رسیدن به مقصود.
مشاوره و اجرا
ارائه مشاوره های تجاری هدفمند و اجرای کلیه برنامه های تجاری تبیین شده 0 تا 100.
image
image
image
image

بسته های آماده خدماتی آژانس برندسازی و خلاقیت برش

اگر دوست دارید از خدمات آماده با هزینه کم بهره مند شوید به فروشگاه آژانس خلاقیت و برندسازی برش مراجعه کنید و بسته دلخواه خود را انتخاب کنید. این بخش در راستای سهولت در دریافت خدمات و برای بنگاه های تجاری با بدنه سبک طراحی شده که هم از خدمات استاندارد بهره مند گردند و هم هزینه کمتری پرداخت کنند.

ایده خلاقانه

عنصر خلاقیت در آژانس خلاقیت و برندسازی برش عامل جدا نشدنی از کلیه خدمات و نگرش بنیادی ما به کسب و کار است.

دانش به روز

ترکیب خلاقیت با علم روز دنیا اثر بخش بوده و خواهد بود. تخصص در آژانس خلاقیت و برندسازی برش، رکن انتخاب تیم های اجرایی است.

تجربه اجرایی

تجربه اجرایی عاملی خواهد بود که خلاقیت را امکان پذیر کرده و آن را به اجرا در می آورد. سال ها تجربه راهنمای ما بوده و خواهد بود.

image
خدماتی که ما می دهیم
image

اتخاذ تصمیمات درست، مهارتی کلیدی در هر سطحی است.

پیتر دراکر
Image

ما همیشه به دنبال استعدادهای بی نظیر هستیم.

اگر در زمینه های مرتبط با حوزه فعالیت آژانس خلاقیت و برندسازی برش دارای استعداد و تخصص هستید و دوست دارید به عنوان یک نیروی متخصص کار کرده و حتی آموزش ببینید و یا دارای طرح و برنامه تجاری قوی هستید و نیازمند حامی و سرمایه گذار می باشید به ببخشید پیشنهادات کاری مراجعه کرده و فرم مربوطه را تکمیل و منتظر پاسخ دهی کارشناسان ما بمانید.
تیکت جدید