ایده خلاقانه

عنصر خلاقیت در آژانس خلاقیت و برندسازی برش عامل جدا نشدنی از کلیه خدمات و نگرش بنیادی ما به کسب و کار است.

دانش به روز

ترکیب خلاقیت با علم روز دنیا اثر بخش بوده و خواهد بود. تخصص در آژانس خلاقیت و برندسازی برش، رکن انتخاب تیم های اجرایی است.

تجربه اجرایی

تجربه اجرایی عاملی خواهد بود که خلاقیت را امکان پذیر کرده و آن را به اجرا در می آورد. سال ها تجربه راهنمای ما بوده و خواهد بود.

داستان برش از کجا شروع شد؟

فراز گلستانه بعد از 4 سال فعالیت به عنوان کارمند در دو شرکت معتبر ایرانی با سمت مدیریت بازاریابی و فروش با جمعی از دوستان تصمیم می گیرد با تکیه بر توانایی و استعداد این جمع، فعالیت تجاری مستقل خود را آغاز کند. اولین جلسه تحقق بخشیدن به این فکر در دفتر واقع در خیابان گیشا، کوچه بلوچستان رقم می خورد و برند برش از دل شرکت ثبت شده هونام آرتین متولد می شود. از این جریان بیش از 16 سال می گذرد و آژانس خلاقیت و برندسازی برش گام به گام با کسب تجربه و تلاش فردی و گروهی به فرم فعلی خود با هدف ارائه خدمات تجاری توسعه می یابد. حال بعد از گذشت بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تجارت و توسعه کسب و کار مفتخریم، چراغ برش با وجود فراز و نشیب های زیادی همچنان روشن است و در مسیر همیاری و کمک به مجموعه های تجاری قدم برمیدارد و خداوند را شکر گزاریم که درحق ما لطف داشته و ما را در مسیر  تحقق این آرزو حمایت می کند.
image
image
image
image
image
image
image

ما دوستدار و حامی حیوانات هستیم.

حمایت از حیوانات و حفاظت از محیط زیست، مسئولیت هر انسانی است که نباید از آن چشم پوشی کند. در آژانس خلاقیت و برندسازی برش در راستای این مسئولیت اجتماعی، ما در کمپین های مختلف حمایتی شرکت داشته و خود نیز کمپین های مختلفی را اجرا کرده ایم.

ما همیشه به دنبال استعدادهای بی نظیر هستیم.

اگر در زمینه های مرتبط با حوزه فعالیت آژانس خلاقیت و برندسازی برش دارای استعداد و تخصص هستید و دوست دارید به عنوان یک نیروی متخصص کار کرده و حتی آموزش ببینید و یا دارای طرح و برنامه تجاری قوی هستید و نیازمند حامی و سرمایه گذار می باشید به ببخشید پیشنهادات کاری مراجعه کرده و فرم مربوطه را تکمیل و منتظر پاسخ دهی کارشناسان ما بمانید.
تیکت جدید