ام بی ای نیوز:

زیمنس

زیمنس به عنوان یک شرکت جهانی فعال در زمینه مهندسی برق و الکترونیک صنعتی در سال 1847 میلادی آغاز به کار کرد. زیمنس در 9 بخش مختلف در حوزه­های کنترل صنعتی، اقدامات ساختمانی با محوریت صرفه جویی در مصرف انرژی، توربین­های بادی، فناوری تصویربرداری پزشکی و تکنولوژی_های به کار رفته در قطار و مترو فعالیت می­کند.

در راستای اجرای طرح دورکاری 140 هزار نفر کارمند زیمنس می­توانند دو تا سه روز در هفته به طور دائم از خانه کار کنند. اخیرا نیرو­های فعال در سمت_های مدیریت ارشد بازاریابی علمی، خدمات دارویی، طراحی، توسعه نرم افزار و جاوا به جمع نیرو­هایی پیوسته اند که امکان دورکاری برایشان به وجود آمده است.

اسپاتیفای

اسپاتیفای یک شرکت سوئدی است که خدمات مختلف در حوزه­های موسیقی، کمدی، پادکست و پخش اثر را ارائه می­دهد. کاربران می­توانند به جای این که موسیقی را از دستگاه خود بارگیری کنند، مستقیما از سایت بشنوند و به بیش از 30 میلیون قطعه موسیقی دسترسی پیدا کنند.

اسپاتیفای اخیرا اعلام کرده که کارمندان می­توانند از میان گزینه­های کار در دفتر، در یک فضای کاری کنار یک همکاری با هزینه شرکت یا دور کاری، یکی را انتخاب کنند. به تازگی فرصت دورکاری برای مهندسان نرم افزار و برنامه ریزان کامپیوتر فراهم شده است.

استارباکس: هدف برند جهانی استارباکس از ارائه قهوه، ایجاد یک محیط الهام بخش و گرم در هر موسسه و شرکت است. استارباکس برنامه دورکاری خود را تا اکتبر 2021 تمدید کرده است. این اواخر شرکت اجازه دورکاری را به روسا، مدیران حوزه سیاست و عملکرد، شمول و تنوع، مهندسی ارشد امنیت اطلاعات و مدیریت هویت و دسترسی داده است.

تارگت: تارگت دومین خرده فروش بزرگ تخفیف محور در آمریکا است و بیش از 1800 شعبه در 47 ایالت این کشور دارد.

کارمندان شاغل در مقر تارگت در مینه سوتا می­توانند در شرایطی به دورکاری تا ژوئن 2021 ادامه دهند که برنامه ریزی برای اجرای یک طرح هیبریدی بلند مدت در حال انجام است. تحلیلگران داده و مسئولان تجزیه و تحلیل استعداد­ها در سطوح مختلف می­توانند از خانه کار کنند.منبع