ام بی ای نیوز:
در مقاله زیر به مرور اجمالی ده کمپین منسجم برتر خاورمیانه در سال ۲۰۱۹ می پردازیم.

وقتی با هم تلاش می کنیم دنیا بهتر می شود.

آژانس تبلیغاتی: Face to Face

شرکت فیلمسازی: Boomtown

نخستین کمپین تبلیغاتی نمایشگاه اکسپو (EXPO 2020) دبی از درخشش ستاره ای بی همتا، فوتبالیست معروف، لیونل مسی، بهره می برد. از لحاظ دیجیتالی، محور کمپین را یک فیلم ویدئویی دو دقیقه ای تشکیل می دهد.

به خاطر اقیانوس ها بدوید.

آژانس تبلیغاتی: Sticky Ginger PR

در راستای حمایت از روز جهانی اقیانوس ها و به منظور رونمایی از اقدام مبتکرانه «به خاطر اقیانوس ها بدوید»، از نمای خارجی جدید برج خلیفه رونمایی کرد. در همین حال، منطقه دیزاین دوبی به خانه سازه ای از جنس زباله های اقیانوسی تبدیل شد.

طعم واقعی بومی سازی

آژانس تبلیغاتی: جی. والتر تامسون عربستان

شرکت فیلمسازی: Mis/Nojara

برگرکینگ متوجه شد که در کشور های عربی به دلیل بروز مشکل ساده تلفظ نام برند، ارتباط میان مشتریان و برگرکینگ قطع می شود بنابراین تصمیم گرفت تا یک حرف جدید به الفبای عربی اضافه کند. برگرکینگ این خبر را با یک فیلم ویدئویی اعلام کرد.

دست به انجام کاری بزنید

آژانس تبلیغاتی: TBWA\RAAD

کمپین منسجم جهانی شبکه حمل و نقل Careem با یک فیلم احساسی کلید خورد. این فیلم نشان می دهد که چگونه افراد از نقاط مختلف خاورمیانه دست به انجام کاری می زنند تا تفاوت را ایجاد کنند.

  • میکس آپ های چی توز

آژانس تبلیغاتی: M&C Saatchi

میکس آپ های چی توز طیف متنوعی از محصولات جدید برند حاوی چیپس در چهار شکل و دو طعم مختلف با بسته بندی مشابه را در بر می گیرند. آن ها در قالب یک کمپین چند کانالی، مشتمل بر یک تی وی سی، سمپلینگ دیجیتال، شبکه اجتماعی و درون فروشگاهی و غیره عرضه می شوند. در این میان یک بازی جوانان عربستانی را به بروز خلاقیت ضمن به اشتراک گذاری اسنک های خود با دیگران تشویق می کند.

مرضیه فروتن

www.campaignme.comمنبع