ام بی ای نیوز:
در ادامه روند بررسی بهترین تاکتیک‌های بازاریابی و تبلیغاتی برای افزایش لایک و فالوئر در اینستاگرام به شرح موارد باقیمانده می‌پردازیم:

6. میکرو اینفلوئنسر‌ها

بله، شکی نیست که میکرو اینفلوئنسر‌ها در دنیای امروز تحول بزرگی در نمایش جلوه‌های بیرونی زندگی افراد ایجاد کرده اند. در این راستا آن‌ها هر چند وقت یک بار به کمک افکاری و ذکاوت خاص خود تفاوت می‌آفرینند.

اخیرا این فقط هزاران هزار فالوئر یک نفر نیست که از او یک اینفلوئنسر می‌سازد بلکه میزان موفقیتش بستگی به این دارد که چقدر دیده می‌شود. امروزه هر برند به دنبال کشف و استفاده از میکرو اینفلوئنسر‌ها و نانو اینفلوئنسر‌هایی است که وجودشان حجم بالای فروش را تضمین خواهد کرد.

7. خدمات رسانی به مشتریان

مدت‌هاست که شبکه‌های اجتماعی توسط کاربران خود برای برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری علم و دانش مورد استفاده قرار می‌گیرند. با این حال، سودآوری بالای آن‌ها، شرکت‌ها را بر آن داشت تا متوجه فرصت به وجود آمده برای بهرمندی از این ابزار مدرن شوند. به حد اکثر رساندن حجم خدمات رسانی به مشتریان نیازمند استفاده از این اپلیکیشن‌های مفید و سودمند است.

8. واقعیت افزوده

فناوری واقعیت افزوده از طریق تلفیق عناصر دیجیتال با تغییر در شکل ظاهری امور، سطح واقعیت موجود را بالا می‌برد. کارشناسان و متخصصان اینستاگرام به طور چشمگیری از این فناوری استفاده می‌کنند. به تازگی این رسانه اجتماعی شروع به بهره برداری از آن کرده است. توصیه ما به شما این است: بهترین و موفق ترین شرکت‌ها در زمینه «بهینه سازی سایت‌ها برای حضور و فعالیت در رسانه‌های اجتماعی» (SMO) را پیدا کنید که می‌توانند راهنمایی‌های خوبی برای استفاده بهتر از فناوری واقعیت افزوده را به شما ارائه دهند.

9. محتوای تولید شده توسط کاربر

استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر در کمپین‌های بازاریابی کشف جدیدی نیست حتی اگر به همان اندازه کارآمد و موفقیت آمیز باشد. در سال 2021، از آن جا که یک کسب و کار می‌تواند به واسطه آن انگیزه مشارکت در کمپین تبلیغاتی خود را در دل مشتریان وفادارش به وجود آورد، این ترند و گرایش رونق پیدا خواهد کرد.

10. جامعه اینستاگرامی

این نکته کلیدی منحصر به فرد شاید با همه ترند‌های فعلی اینستاگرام مرتبط نباشد اما با این وجود، یک هدف بزرگ و ارزشمند به ویژه برای استارتاپ‌ها و کسب و کار‌های کوچک به حساب خواهد آمد. به محض آن که یک سازمان جامعه اینستاگرامی خود را راه اندازی کرد، حامیان و رهبران افکار و باور‌های شخصی خود را با سایر اعضا به اشتراک می‌گذراند که به طور بالقوه منجر به تهیه و تدوین یک برنامه بازاریابی موفق خواهد شد.منبع