ام بی ای نیوز: در این مقاله به بررسی بهترین کمپین های روابط عمومی در سال ۲۰۱۹ میلادی در منطقه خاورمیانه می پردازیم:

OMO

برچسب OMO

آژانس تبلیغاتی: TBWA Raad

برچسب OMO کاملا از جنس مواد شوینده ماشین لباسشویی ساخته شده و ۱۰۰ درصد محلول در آب است. فقط باید برچسب را بردارید و آن را درون ماشین لباسشویی خود قرار دهید. یک برچسب برای شستشوی سه لباس کافی است.

توییتر

توییت های آسانسوری (Elevator Tweets)

آژانس تبلیغاتی: Geometry

یک آسانسور فعالسازی شده از پیشرفته ترین فناوری موجود برای خلق یک تجربه تعاملی از محتوای رسانه ای و ویدئویی قوی استفاده می کند که بر روی دیوارهای ساختمان و دفتر بزرگ ترین آژانس های رسانه ای منطقه نقش می بندد.

دانشگاه آمریکایی مرکز پزشکی بیروت

صدای قلیان

آژانس تبلیغاتی: TBWA/Raad

دانشگاه آمریکایی مرکز پزشکی بیروت (AUBMC) قلیان هایی پر شده از گاز هلیوم را برای تغییر صدای قلیان کش ها تولید کرد. این دانشگاه سپس ویدئویی را به آن ها نشان داد که در آن صدای یک مرد به دلیل ابتلا به سرطان حنجره تغییر کرده بود.


CHARICYCLES

داستان هایی در شنزار

آژانس تبلیغاتی: Wunderman

آژانس تبلیغاتی Wunderman دوبی داستان هایی واقعی از دوچرخه سواران کم درآمد را بر روی یک سری لاستیک های سفارشی حک کرد. در حال دوچرخه سواری، هر کدام از چرخ ها ردپای داستان هایی را در شن ها از خود به جای می گذاشتند.

شرکت تله کام سعودی

فروشگاه ها تعطیل

آژانس تبلیغاتی: جی. والتر تامسون

شرکت تله کام سعودی (STC) مشتریان خود را تشویق کرد تا فروشگاه های فعلی برند را کاملا از یاد ببرند. این شرکت بدون هر گونه هشدار دست به تعطیلی همه ۲۲۰ شعبه خود در ۱۱۸ شهر عربستان سعودی زد و مشتریان را به سوی مجموعه کانال های سلف سرویس دیجیتالی خود هدایت کرد. مردم چاره ای جز غلبه بر شک و تردید خود و سازگاری با شرایط جدید نداشتند.

مرضیه فروتن

www.campaignme.comمنبع